Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Urząd Miejski w Brzostku
Bip - Strona główna

Urząd Miejski w Brzostku

Gmina Brzostek

Władze Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Karty usług

Rewitalizacja »

Nagrody Burmistrza Brzostku

Obwieszczenia »

SGPZOZ w Brzostku »

Wybory do Sejmu i Senatu RP 2015 »

Wybory do Sejmu i Senatu RP »

Zamówienia publiczne

Przetargi-mienie komunalne »

Przetargi rozstrzygnięte »

Oświadczenia majątkowe za 2017 rok

Oświadczenia majątkowe za 2016 rok

Oświadczenia majątkowe za 2015 rok

Oświadczenia majątkowe za 2014 rok

Oświadczenia majątkowe za 2013 rok

Oświadczenia majątkowe za 2012 rok

Oświadczenia majątkowe za 2011 rok.

Oświadczenia majątkowe za 2010 rok

Oświadczenia majątkowe za 2009 rok

Oświadczenia majątkowe za 2008 rok.

Publicznie dostępny wykaz danych zawierających informacje o środowisku i jego ochronie

Ochrona Środowiska

Organizacje pozarządowe »

Planowanie i zagospodarowanie przestrzenne w Gminie »

Jednostki Organizacyjne Gminy

Nabór na wolne stanowisko pracy »

Informacja o projektach »

Biała Księga Bezpieczeństwa Narodowego RP »

Ostrzeżenia hydrologiczne i meteorologiczne

Ochrona przeciwpowodziowa i obrona cywilna »

Petycje »

Gospodarowanie odpadami »

Nieodpłatne porady prawne »

Kontrole

Rejestr żłobków i klubów dziecięcych

walidacja css walidacja html

Wybory do Sejmu i Senatu RP: Zarządzenie Burmistrza Brzostku w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych

ZARZĄDZENIE Nr 80/2011

Burmistrza Brzostku

z dnia 19 września 2011

w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych.

Na podstawie art. 30 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jedn. Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591 z późn. zm.) oraz art. 182 § 1 pkt 1, § 2   i § 3 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 z późn. zm.) w zw. uchwałą Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 11 kwietnia 2011 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych  w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz do Parlamentu Europejskiego w Rzeczypospolitej Polskiej (M. P. Nr 30, poz. 345), Burmistrz Brzostku zarządza, co następuje:

§ 1

Powołuje się obwodowe komisje wyborcze w stałych obwodach głosowania do przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień  9 października 2011 r. w następującym składzie:

 

1.    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Brzostku z siedzibą w Szkole Podstawowej w Brzostku

1/ Alicja Teresa Potrzeba                            Brzostek

2/ Beata Krystyna Szutkowska                    Brzostek

3/Bogusława Maria Przewoźnik              Nawsie Brzosteckie

4/ Paulina Kłęk                                              Brzostek

5/ Marta Zofia Król                                        Brzostek

6/ Kazimiera Zofia Gotfryd                           Brzostek

7/ Adrian Horowski                                       Brzostek

8/ Rafał Krzysztof Godniak                           Brzostek

9/ Aneta Kazimiera Krajewska       pracownik samorządowy

 

2.    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Bukowej z siedzibą w Domu Ludowym  w Bukowej

1/ Ewa Teresa Gwiżdż                                 Januszkowice

2/ Agata Grzesiak                                     Nawsie Brzosteckie

3/ Krzysztof Czyż                                           Głobikówka

4/ Roman Franciszek Samborski               Bukowa

5/ Damian Grzegorz Grzyb                          Klecie

6/ Grażyna Krystyna Baran                          Brzostek

7/ Przemysław Bachara                               Brzostek

8/ Zofia Trychta                                             Bukowa

9/ Władysława Bożena Kumięga    pracownik samorządowy

 

3.    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Januszkowicach z siedzibą w Domu Strażaka w Januszkowicach

1/ Jan Józef Wesołowski                             Januszkowice

2/ Teresa Skórska                                        Januszkowice

3/ Tadeusz Boroń                                          Januszkowice

4/ Mateusz Stanisław Domaradzki         Nawsie Brzosteckie

5/ Kamil Samborski                                      Bukowa

6/ Sylwia Elżbieta Grzyb                               Klecie

7/ Anna Maria Kolbusz                                 Januszkowice

8/ Angelika Beata Jachym                           Januszkowice

9/ Marzena Grażyna Kolbusz          pracownik samorządowy

   

 

4.    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w  Nawsiu Brzosteckim z siedzibą  w Zespole Szkół w Nawsiu Brzosteckim.

1/ Ryszard Józef Chajec                                Opacionka

2/ Barbara Ogrodnik                               Nawsie Brzosteckie

3/ Justyna Magdalena Wąsik                 Nawsie Brzosteckie

4/ Karol Michał Samborski                          Bukowa

5/ Anna Zaranek                                       Nawsie Brzosteckie

6/ Katarzyna Czesława Wójcik                    Gorzejowa

7/ Mateusz Furman                                   Nawsie Brzosteckie

8/ Katarzyna Marta Łukasik                         Skurowa

9/ Małgorzata Maria Maziarz          pracownik samorządowy

 

5.    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w  Kamienicy Górnej z siedzibą w Szkole Podstawowej w Kamienicy Górnej

1/ Agnieszka Maduzia                                  Brzostek

2/ Magdalena Sylwia Kolbusz                 Nawsie Brzosteckie

3/ Marzena Teresa Dachowska-Skocz  Nawsie Brzosteckie

4/ Beata Mariola Stanek                              Brzostek

5/ Agnieszka Zaranek                              Nawsie Brzosteckie

6/ Krystyna  Janina Foryś                             Brzostek

7/ Joanna Podraza                                   Siedliska – Bogusz

8/ Bogdan Marek Stanek                         Siedliska – Bogusz

9/ Stanisław Antoni Cholewiak       pracownik samorządowy

 

6.    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w  Grudnej Górnej z siedzibą w Szkole Podstawowej w Grudnej Górnej

1/ Katarzyna Staniszewska                          Brzostek

2/ Anna Józefa Zięba                               Nawsie Brzosteckie

3/ Łukasz Parat                                             Gorzejowa

4/ Katarzyna Justyna Błażejowska              Smarżowa

5/ Kamil Ciombor                                          Brzostek

6/ Wiktor Szukała                                          Klecie

7/ Barbara Nawracaj                                    Brzostek

8/ Agata Maria Szydłowska                        Grudna Dolna

9/ Marta Monika Czech                   pracownik samorządowy

 

7.    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w  Kleciach z siedzibą w Domu Ludowym w Kleciach

1/Szymon Wojciech Potrzeba                     Brzostek

2/ Tadeusz Marcin Skórski                          Januszkowice

3/ Sebastian Pisarek                                    Klecie

4/ Dorota Krystyna Nawracaj                       Klecie

5/ Barbara Ewa Grzyb                                  Klecie

6/ Ewelina Barbara Baran                           Brzostek

7/ Dorota Kasprzyk                                       Klecie

8/ Sarnecki Jan                                             Klecie

9/ Ewa Zofia Szukała                       pracownik samorządowy

 

8.    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w  Siedliskach - Bogusz z siedzibą w Domu Strażaka w Siedliskach – Bogusz

1/ Krzysztof Synowiecki                           Siedliska – Bogusz

2/ Halina Zofia Grzesiak                          Nawsie Brzosteckie

3/ Sylwester Władysław Borowiecki       Siedliska – Bogusz

4/ Ilona Karolina Kurcz                                  Smarżowa

5/ Jowita Barbara Pruchnik                         Skurowa

6/ Magdalena Stanisława Wójcik                Gorzejowa

7/ Aneta Smołucha                                       Głobikówka

8/ Piotr Kudłacz                                        Siedliska – Bogusz

9/ Marzena Bielańska                      pracownik samorządowy

 

9.    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w  Gorzejowej z siedzibą w Szkole Podstawowej w Gorzejowej

1/ Zofia Krystyna Sarna                                Brzostek

2/ Paulina Trojan                                     Nawsie Brzosteckie

3/ Ewelina Agnieszka Czech                       Smarżowa

4/ Ilona Elżbieta Ciombor                             Brzostek

5/ Dorota Karolina Sienkowska                  Brzostek

6/ Kinga  Paulina Płaziak                             Brzostek

7/ Elżbieta Maria Parat                                Gorzejowa

8/ Karolina Krajewska                                  Brzostek

9/ Elżbieta Kudłacz                           pracownik samorządowy

 

10. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w  Kamienicy Dolnej z siedzibą w Szkole Podstawowej w Kamienicy Dolnej

1/ Robert Kolbusz                                 Nawsie Brzosteckie

2/ Justyna Monika Kolbusz                  Zawadka Brzostecka

3/ Monika Piekarczyk                                    Grudna Dolna

4/ Barbara Augustyn                                     Kamienica Dolna

5/ Paulina Sienkowska                                 Brzostek

6/ Sylwia Alicja Grotkowska                        Kamienica Dolna

7/ Agnieszka Łępa                                        Brzostek

8/ Małgorzata Anna Kaczka                         Przeczyca

9/ Barbara Mariola Zięba                pracownik samorządowy

 

11. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 w  Przeczycy z siedzibą w Szkole Podstawowej w Przeczycy

1/ Tomasz Artur Potrzeba                            Brzostek

2/ Małgorzata Anna Łętek                       Nawsie Brzosteckie

3/ Agnieszka Joanna Kaczka                      Przeczyca

4/ Mariusz Piotr Domaradzki                 Nawsie Brzosteckie

5/ Anna Maria Furman                                  Brzostek

6/ Marta Ewa Nawracaj                                Przeczyca

7/ Podraza Krzysztof                                Siedliska – Bogusz

8/ Dominika Żaneta Pruchnik                      Skurowa

9/ Irena Felicja Maziarka                 pracownik samorządowy

 

12. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 w  Brzostku z siedzibą w Szkole Podstawowej w Brzostku

1/ Andrzej Kobak                                          Brzostek

2/ Agata Kinga Górka                                  Wola Brzostecka

3/ Ewa Krystyna Kobak                                Bukowa

4/ Elżbieta Julia Trojan                                 Brzostek

5/ Klaudia Monika Furca                         Nawsie Brzosteckie

6/ Iwona Anna Juszczyk                                Brzostek

7/ Joanna Magdalena Bawiec                     Brzostek

8/ Grzegorz Wojciech Przewoźnik        Nawsie Brzosteckie

9/ Joanna Alicja Nowicka                pracownik samorządowy

 

 

§ 2

1. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem wydania.

2. Składy obwodowych komisji wyborczych podlegają podaniu do publicznej wiadomości przez wywieszenie wykazu w siedzibie Urzędu Miejskiego i umieszczenie w Biuletynie Informacji Publicznej. Składy poszczególnych komisji są wywieszane również w ich siedzibach.

 

 

                                                                                Burmistrz

                                                                          Leszek Bieniek

drukuj pobierz pdf    

wstecz