Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Urząd Miejski w Brzostku
Bip - Strona główna

Urząd Miejski w Brzostku

Gmina Brzostek

Władze Gminy

Ochrona Danych Osobowych »

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Rejestr Instytucji Kultury »

Karty usług

Rewitalizacja »

Obwieszczenia »

Zamówienia publiczne

Transport publiczny »

Przetargi-mienie komunalne »

Przetargi rozstrzygnięte »

Druki do pobrania

Oświadczenia majątkowe za 2020 rok

Oświadczenia majątkowe za 2019 rok

Oświadczenia majątkowe za 2018 rok

Oświadczenia majątkowe za 2017 rok

Oświadczenia majątkowe za 2016 rok

Publicznie dostępny wykaz danych zawierających informacje o środowisku i jego ochronie

Ochrona Środowiska »

Organizacje pozarządowe »

Planowanie i zagospodarowanie przestrzenne w Gminie »

Jednostki Organizacyjne Gminy

Nabór na wolne stanowisko pracy »

Informacja o projektach »

Biała Księga Bezpieczeństwa Narodowego RP »

Ochrona przeciwpowodziowa i obrona cywilna »

Petycje »

Gospodarowanie odpadami »

Nieodpłatne porady prawne »

Kontrole

Rejestr żłobków i klubów dziecięcych

Wykaz dziennych opiekunów

Informacje oświatowe

Sprawozdania finansowe »

Spis rolny 2020

Informacja dla hodowców pszczół

walidacja css walidacja html

Obwieszczenia: Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pt. Kanalizacja sanitarna dla ulic Polna, Szkotnia, Przedmieście, 11-go Listopada w Brzostku

BURMISTRZ

BRZOSTKU

 

Decyzja

o środowiskowych uwarunkowaniach

 

Nasz znak: MKOŚ.6220.12.2015                                                                  Brzostek, dnia 29.12.2015r.

Na podstawie art. 71 ust. 1 , ust.2 pkt. 2, art. 75 ust. 1 pkt. 4, art. 84, 85 ust. 2 pkt. 2 ustawy z dnia 3 października 2008r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz.U. 2013r. poz. 1235 z późn. zm. ) oraz art. 104 ustawy z dnia 14 czerwca 1960r. Kodeks Postępowania Administracyjnego (tekst jednolity Dz. U. z 2013.267 z późn. zm.) Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 listopada 2010r. w sprawie przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko (Dz.U.Nr 213, poz. 1397 z późn. zm.) po rozpatrzeniu wniosku Gminy Brzostek, ul. Rynek 1 , 39-230 Brzostek w sprawie o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. „Kanalizacja sanitarna dla ulic Polna, Szkotnia, Przedmieście, 11-go Listopada w Brzostku” i po zasięgnięciu opinii Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Rzeszowie pismo z dnia 09.11.2015r. znak: WOOŚ.4240.2.42.2015.KR.9, Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Dębicy – postanowienie z dnia 29.09.2015r. znak: PSNZ.465-39/15.

Orzekam

I. Realizację przedsięwzięcia pn. ,,Kanalizacja sanitarna dla ulic Polna, Szkotnia, Przedmieście, 11-go Listopada w Brzostku”  z wniosku Gminy Brzostek, ul. Rynek 1 , 39-230 Brzostek i stwierdzam brak potrzeby przeprowadzenia  oceny  oddziaływania przedsięwzięcia na  środowisko.     

Uzasadnienie

W związku ze złożonym wnioskiem Gminy Brzostek, ul. Rynek 1 , 39-230 Brzostek dotyczącym wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację projektowanej inwestycji pn. ,,Kanalizacja sanitarna dla ulic Polna, Szkotnia, Przedmieście, 11-go Listopada w Brzostku”ustalono, że nie jest wymagane przeprowadzenie oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko dla planowanej inwestycji.

 

Przy wydawaniu decyzji uwzględniono ocenę następujących uwarunkowań:

1) lokalizacji, skali przedsięwzięcia, wielkości zajmowanego terenu i charakteru inwestycji:

 

Uwzględniając informacje zawarte w karcie informacyjnej przedsięwzięcia ustalono, że przedmiotem przedsięwzięcia będzie budowa kanalizacji sanitarnej o łącznej długości ok 3,045 km w miejscowości Brzostek. Powierzchnia przedmiotowego przedsięwzięcia obejmuje obszar ok. 19 ha. Poprzez budowę przedmiotowej kanalizacji zostaną odprowadzone ścieki z 71 prywatnych posesji, do istniejącej oczyszczalni ścieków w m. Klecie, która została zmodernizowana i obecnie jej przepustowość wynosi 500 m3/d i posiada ona rezerwy pozwalające przyjąć ścieki z planowanej kanalizacji.

W czasie realizacji przedsięwzięcia wystąpi oddziaływanie na klimat akustyczny i jakość powietrza. Hałas będą powodowały maszyny i urządzenie budowlane. Faza robót budowlanych będzie rozciągnięta w czasie, lecz oddziaływania związane z tym etapem prac ustąpią wraz z zakończeniem realizacji przedsięwzięcia. W celu ograniczenia oddziaływań przedsięwzięcia na powietrze, prace będą wykonywane sprawnym sprzętem. Realizacja planowanego przedsięwzięcia spowoduje wytworzenie odpadów związanych z użytkowaniem sprzętu, pracami ziemnymi oraz funkcjonowaniem zaplecza socjalnego dla pracowników. Przy gospodarowaniu odpadami przestrzegane będą ogólne zasady wynikające z ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. 2013 r., poz.21 z późn. zm.).

Projektowana sieć kanalizacji sanitarnej zostanie włączona do istniejącej sieci kanalizacji sanitarnej, która odprowadza ścieki do istniejącej przepompowni zlokalizowanej na działce o nr ewid. 488/5, natomiast końcowym odbiornikiem ścieków sanitarnych będzie istniejąca oczyszczalnia ścieków zlokalizowana w m. Klecie.

            Planuje się wykonać 3 przekroczenia drogi krajowej – metodą przecisku poziomego, 2 przekroczenia drogi powiatowej – metodą przecisku poziomego oraz przekroczenie potoku Dębrna – metodą przewiertu sterowanego.

            Woda na cele socjalne w trakcie realizacji inwestycji będzie dostarczana z istniejącego wodociągu. Cały teren objęty projektowaną kanalizacja sanitarną jest zawodociągowany.

            Dla planowanej inwestycji przewiduje się odwodnienie wykopów na odcinkach – 30% ogólnej długości kanalizacji. Odwodnienie będzie się odbywało przy użyciu igłofiltrów. Igłofiltry odprowadzają wodę przefiltrowaną zalegającą ~ 0,5 m poniżej dna wykopów, dlatego nie zachodzi konieczność oczyszczania tych wód z ewentualnych zawiesin, przed odprowadzaniem do naturalnych cieków.

            Baza materiałowo – sprzętowa będzie zlokalizowanana na istniejącym terenie utwardzonym. Przyszły Wykonawca robót budowlano – montażowych zostanie zobowiązany do posiadania sorbentów na wypadek przecieków olejów i smarów ze sprzętu budowlanego.

            Planuje się przeprowadzenie prób szczelności i płukanie rurociągów będzie odbywało się wodą z istniejącego gminnego wodociągu. Ww. czynności będą przeprowadzone sukcesywnie do zaawansowania prac przy budowie rurociągów, co przyczyni się do jednorazowego zużycia małej ilości wody. Wody ta będzie odprowadzona do istniejącej oczyszczalni ścieków zlokalizowanej w miejscowości Klecie, gmina Brzostek.

2. usytuowania przedsięwzięcia, z uwzględnieniem możliwego zagrożenia dla środowiska, w szczególności przy istniejącym użytkowaniu terenu, zdolności samooczyszczenia się środowiska i odnawiania się zasobów naturalnych walorów przyrodniczych i krajobrazowych oraz uwarunkowań miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego:

               

Zgodnie z ,,Planem gospodarowania wodami na obszarze dorzecza Wisły” (M.P. z 2011 r. Nr 49, poz. 549) (PGW) planowana inwestycja zlokalizowana jest w obszarze Jednolitych Części Wód Powierzchniowych o kodach:

-PLRW200012218552 ,,Słony”, stanowi ona silnie zmienioną część wód, której stan określono jako zły. Jest to część wód niezagrożona nieosiągnięciem celów środowiskowych. Aktualny stan JCWP, określony na podstawie Państwowego Monitoringu Środowiska (2010- 2012) jest zły, w tym potencjał ekologiczny – umiarkowany, a stan chemiczny – dobry.

-PLRW200015218719 ,,Wisłoka od Ropy do Pot. Chotowskiego”, stanowi silnie zmienioną część wód, której stan określono jako dobry. Jest to część wód niezagrożona nieosiągnięciem celów środowiskowych. Aktualny stan JCWP, określony na podstawie Państwowego Monitoringu Środowiska (2010-2012) jest zły, w tym potencjał ekologiczny – umiarkowany, a stan chemiczny – dobry.

            W  świetle zapisów art. 38d ust. 2 ww. ustawy Prawo wodne, celem środowiskowym dla sztucznych i silnie zmienionych jednolitych części wód powierzchniowych jest ochrona tych wód oraz poprawa ich potencjału ekologicznego i stanu chemicznego, tak aby osiągnąć dobry potencjał ekologiczny i dobry stan chemiczny wód powierzchniowych, a także zapobieganie pogorszeniu ich potencjału ekologicznego oraz stanu chemicznego.

            Zgodnie z ustaleniami ,,Planu gospodarowania wodami na obszarze dorzecza Wisły” planowane przedsięwzięcie realizowane będzie w obszarze jednolitej części wód podziemnych (JCWPd) o numerze PLGW2200157 o dobrym stanie wód, niezagrożonej nieosiągnięciem ustanowionych dla niej celów środowiskowych.

            W myśl zapisów art. 38e ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2001 r. Prawo wodne (Dz. U. z 2015 r. poz. 469), celem środowiskowym dla jednolitych części wód podziemnych jest zapobieganie lub ograniczanie wprowadzania do nich zanieczyszczeń; zapobieganie pogorszeniu oraz poprawa ich stanu oraz ochrona  i podejmowanie działań naprawczych, a także zapewnienie równowagi między poborem a zasilaniem tych wód, tak aby osiągnąć ich dobry stan.

            Planowane przedsięwzięcie  zlokalizowane jest w granicach Głównego Zbiornika Wód Podziemnych nr 433 ,,Dolina rzeki Wisłoka”, poza strefami ochronnymi wyznaczonymi dla powierzchniowych i podziemnych ujęć wód.

            Inwestycja znajduje się poza obszarem narażonym na niebezpieczeństwo powodzi od rzeki Wisłoki, wskazanym na mapach zagrożenia powodziowego, opublikowanych pod adresem http://mapy.isok.gov.pl na Hydroportalu MZP i MRP.

Rozważając oddziaływanie przedsięwzięcia na cele środowiskowe ww. jednolitych części wód powierzchniowych i podziemnych należy uznać, iż w zaproponowanym zakresie realizacja analizowanego przedsięwzięcia nie zagraża pogorszeniu stanu środowiska wodnego i nie będzie powodem nieosiągnięcia celów środowiskowych dla jednolitych części wód.

3. rodzaju i skali możliwego oddziaływania rozważanego w odniesieniu do uwarunkowań wymienionych w pkt. 1 i 2 wynikających z :

 

a) zasięg oddziaływania przedsięwzięcia:

                Mając na uwadze, iż planowana inwestycja dotyczy infrastruktury podziemnej o nieznacznym zaborze terenu, który będzie krótkotrwały i okresowy oraz braku likwidacji zadrzewień stwierdza się, że inwestycja nie wpłynie istotnie na zmianę klimatu. W trakcie realizacji oraz eksploatacji wystąpi nieznaczna emisja gazów cieplarnianych wynikająca z eksploatacji maszyn budowlanych. Nie wystąpi emisja wilgoci w postaci pary wodnej.

            Przedmiotowe przedsięwzięcie planowane jest do zrealizowania częściowo w granicach otuliny Czarnorzecko – Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego, funkcjonującego na mocy Uchwały Nr XLVIII/990/14 Sejmiku Województwa Podkarpackiego z dnia 23 czerwca 2014 r. w sprawie Czarnorzecko – Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego (Dz. Urz. Woj. Podkarpackiego z 2014 r. poz. 1944). Najbliższym obszarem Natura 2000 jest obszar mający znaczenie dla Wspólnoty Wisłoka z Dopływami PLH180052 znajdujący się w odległości ok. 0,8 km od terenu wskazanego pod przedmiotową inwestycję.

            Jak podano w przedłożonej dokumentacji, przedsięwzięcie polegać będzie na budowie sieci kanalizacji sanitarnej wzdłuż istniejących dróg gminnych oraz na terenach rolnych, będących własnością prywatną. Inwestycja prowadzona będzie w taki sposób, aby nie kolidować z istniejącymi drzewami i krzewami, w związku z tym nie zajdzie konieczność ich wycinki.

            Zgodnie z przedłożonym uzupełnieniem do Karty ,,Nie będzie występowało niebezpieczeństwo zbliżania projektowanej kanalizacji do drzew i krzewów”, dlatego nie zaproponowano sposobów zabezpieczania drzew i krzewów przed możliwością ich uszkodzenia podczas prowadzenia prac. Ponadto realizacja inwestycji przewiduje system pracy polegający na sukcesywnym zasypywaniu wykopów zaraz po wymontowaniu rurociągu (otwarte wykopy nie będą pozostawiane na noc), co uniemożliwi uwięzienie w nich małych zwierząt. Realizacja inwestycji wymagać będzie przekroczenia potoku Dębrna, które wykonane zostanie metodą przewiertu sterowanego, w celu unikniecia uszkodzenia dna i skarp potoku.

 

b)brak możliwości generowania oddziaływań o charakterze transgranicznym:

                Biorąc pod uwagę lokalizację wnioskowanego zadania w znacznej odległości od granicy państwa oraz jego przewidywany lokalny zasięg oddziaływania na etapie realizacji i eksploatacji, nie zachodzą możliwości generowania oddziaływań o charakterze transgranicznym.

c) wielkość i złożoność oddziaływania, z uwzględnieniem obciążenia istniejącej infrastruktury technicznej, prawdopodobieństwa oddziaływania, czasu trwania, częstotliwości i odwracalności oddziaływania:

Emisje i uciążliwości powstające na etapie realizacji planowanego przedsięwzięcia będą miały charakter krótkotrwały, przemijający i ustąpią z chwilą zakończenia prac budowlanych. 

 

Biorąc powyższe aspekty pod uwagę uznano, że przedmiotowe przedsięwzięcie nie wymaga przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko i sporządzenia raportu o oddziaływaniu na środowisko.

 

W oparciu  o art.   64 ustawy z dnia 3 października 2008r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz.U. z 2013r. poz. 1235 z późn. zm.) zasięgnięto opinii Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Rzeszowie, który pismem z dnia 09.11.2015r. znak: WOOŚ.4240.2.42.KR.9 wyraził opinię o braku konieczności przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięcia  oraz Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Dębicy: postanowienie z dnia 29.09.2015r. znak: PSNZ.465-39/15, który wyraził opinię o braku potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko.

 

Projektowane przedsięwzięcie zalicza się do grupy przedsięwzięć, dla których przeprowadzenie procedury oceny oddziaływania na środowisko może być wymagane, na podstawie art. 59 ust. 1 pkt 2 ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko w związku z § 3 ust.1 pkt 79 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 listopada 2010r. w sprawie przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko (Dz. U. Nr 213, poz. 1397 z późn. zm.), gdzie wyszczególniono: „sieci kanalizacyjne o całkowitej długości przedsięwzięcia nie mniejszej niż 1 km, z wyłączeniem ich przebudowy metodą bez wykopową, sieci kanalizacji deszczowej zlokalizowanych w pasie drogowym i obszarze kolejowym oraz przyłączy do budynków".

 

Po zasięgnięciu opinii  Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Rzeszowie oraz Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Dębicy, analizując zebrane dokumenty mając na uwadze rodzaj i charakter przedsięwzięcia, jego skalę, brak powiązań z innymi istotnie oddziałującymi na środowisko przedsięwzięciami oraz ograniczone ryzyko wystąpienia awarii, z uwagi na zasięg oddziaływania  przedsięwzięcia w trakcie jego realizacji i eksploatacji  oraz brakiem powiązania  ze znacznym zasięgiem oddziaływania (ponadlokalnym, długotrwałym, nieodwracalnym) Burmistrz Brzostku w dniu 23.11.2015r. wydał postanowienie znak: MKOŚ.6220.12.2015 w którym nie stwierdził potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania planowanego przedsięwzięcia na środowisko.

Zgodnie z przepisami  KPA strony postępowania były informowane na każdym etapie postępowania. W przewidzianym okresie nie  wpłynęły uwagi i wnioski.

W związku z powyższym orzeczono jak w sentencji decyzji.

Załącznikiem do niniejszej decyzji jest charakterystyka przedsięwzięcia.

Dla terenu inwestycji brak jest obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

 

 

 

 

Pouczenie

Od niniejszej decyzji służy stronom prawo wniesienia odwołania do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Rzeszowie za pośrednictwem Burmistrza Brzostku w terminie 14 dni od daty doręczenia niniejszej decyzji.

 

Decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach dołącza się do wniosku o wydanie decyzji, o których mowa w art.72 ust. 1 pkt.1-13 ustawy z dnia 3 października 2008r o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz.U. z 2013, poz. 1235, z późn. zm). Złożenie wniosku powinno nastąpić w terminie 4 lat od dnia, w którym decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach stała się ostateczna z zastrzeżeniem ust. 4 ww. ustawy. Złożenie wniosku może nastąpić w terminie 6 lat od dnia, w którym decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach stała się ostateczna, o ile strona, która złożyła wniosek o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, lub podmiot, na który została przeniesiona ta decyzja, otrzymali , przed upływem terminu, o którym mowa w ust. 3  ww. ustawy od organu, który wydał decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach, stanowisko, że realizacja planowanego przedsięwzięcia przebiega etapowo oraz nie zmieniły się warunki określone w tej decyzji. Zajęcie stanowiska następuje w drodze postanowienia. 

 

Na podstawie art. 7 pkt. 3 ustawy z dnia 16 listopada 2006r. o opłacie skarbowej ( Dz.U. 2015.783 z późn. zm.) wnioskodawca został zwolniony z obowiązku zapłaty opłaty skarbowej.

 

 

                                                         BURMISTRZ

                                               Wojciech Staniszewski

 

 

 

 BURMISTRZ

BRZOSTKU

 

                                                                      Załącznik Nr 1 do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach

                                                                      znak: MKOŚ.6220.12.2015 z dnia 29.12.2015r.

 

CHARAKTERYSTYKA PRZEDSIĘWZIĘCIA

 

1. Nazwa przedsięwzięcia

 

,Kanalizacja sanitarna dla ulic Polna, Szkotnia, Przedmieście, 11-go Listopada w Brzostku

 

2. Podmiot realizujący przedsięwzięcie

 

Gmina Brzostek, ul. Rynek 1 , 39-230 Brzostek

 

3. Dane dotyczące terenu, którego dotyczy wniosek oraz charakterystyka

    przedsięwzięcia

 

W czasie realizacji przedsięwzięcia wystąpi oddziaływanie na klimat akustyczny i jakość powietrza. Hałas będą powodowały maszyny i urządzenie budowlane. Faza robót budowlanych będzie rozciągnięta w czasie, lecz oddziaływania związane z tym etapem prac ustąpią wraz z zakończeniem realizacji przedsięwzięcia. W celu ograniczenia oddziaływań przedsięwzięcia na powietrze, prace będą wykonywane sprawnym sprzętem. Realizacja planowanego przedsięwzięcia spowoduje wytworzenie odpadów związanych z użytkowaniem sprzętu, pracami ziemnymi oraz funkcjonowaniem zaplecza socjalnego dla pracowników. Przy gospodarowaniu odpadami przestrzegane będą ogólne zasady wynikające z ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. 2013 r., poz.21 z późn. zm.).

Projektowana sieć kanalizacji sanitarnej zostanie włączona do istniejącej sieci kanalizacji sanitarnej, która odprowadza ścieki do istniejącej przepompowni zlokalizowanej na działce o nr ewid. 488/5, natomiast końcowym odbiornikiem ścieków sanitarnych będzie istniejąca oczyszczalnia ścieków zlokalizowana w m. Klecie.

Planuje się wykonać 3 przekroczenia drogi krajowej – metodą przecisku poziomego, 2 przekroczenia drogi powiatowej – metodą przecisku poziomego oraz przekroczenie potoku Dębrna – metodą przewiertu sterowanego.

Dla planowanej inwestycji przewiduje się odwodnienie wykopów na odcinkach – 30% ogólnej długości kanalizacji. Odwodnienie będzie się odbywało przy użyciu igłofiltrów. Igłofiltry odprowadzają wodę przefiltrowaną zalegającą ~ 0,5 m poniżej dna wykopów, dlatego nie zachodzi konieczność oczyszczania tych wód z ewentualnych zawiesin, przed odprowadzaniem do naturalnych cieków.

 

 

4. Miejsce realizacji przedsięwzięcia

Przedmiotem przedsięwzięcia będzie budowa kanalizacji sanitarnej o łącznej długości ok 3,045 km w miejscowości Brzostek. Powierzchnia przedmiotowego przedsięwzięcia obejmuje obszar ok. 19 ha. Poprzez budowę przedmiotowej kanalizacji zostaną odprowadzone ścieki z 71 prywatnych posesji, do istniejącej oczyszczalni ścieków w m. Klecie

 


 

 

BURMISTRZ

 BRZOSTKU

 

 

OBWIESZCZENIE

BURMISTRZA  BRZOSTKU

z dnia  29 grudnia 2015 roku

 

 

Burmistrz Brzostku na podstawie art. 49 KPA w związku z art. 85 ust. 3 ustawy z dnia 3 października 2008r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz.U. 2013r. poz. 1235 z późn. zm.)  informuje, że w dniu 29 grudnia 2015r. została wydana decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. ,,Kanalizacja sanitarna dla ulic Polna, Szkotnia, Przedmieście, 11-go Listopada w Brzostku” z wniosku Gminy Brzostek, ul. Rynek 1 , 39-230 Brzostek

 

 

 

Z treścią decyzji oraz zebraną dokumentacją można zapoznać się w Urzędzie Miejskim w Brzostku- Referat Mienia Komunalnego i Ochrony Środowiska

( biuro nr 8) w godzinach pracy Urzędu.

 

BURMISTRZ

WOJCIECH STANISZEWSKI

drukuj pobierz pdf    

wstecz